Рус | Укр

Вхід


Кошик: 0 товарів

Соска пустушка Hevea Planet "Каченя" анатомічна, від 3 місяців

Артикул
- 0053
Виробник
- Hevea


295 грн.
Очікується поставка
Підписатися

Опис
Анатомічна / ортодонтична форма соска  
  3+ (від 3-х місяців)

Пустушки з зображеними на них каченятами ідеально підійдуть як для хлопчиків, так і для дівчаток. Пустушка Hevea Planet із каченятами не містять ПВХ, BPA, фталатів і штучних барвників. 
 
100% натуральний каучуковий латекс - екологічно чисте виробництво для людей і планети.

М'яка і ніжна для лиця дитини. Унікально розроблені вентиляційні отвори.

Гігієнічний дизайн без швів не дає шансів утворення бактерій.

Ергономічна форма метелики забезпечує простір для носа і підборіддя

Запобігає вакууму навколо рота. Стильна упаковка для соски Hevea виготовлена з FSC сертифікованого паперу і ідеально підходить для подарунків.

Назва "Гевея" походить від латинської назви для роду каучукових дерев, гевея бразильська.

Відповідає стандарту EN1400 ЄС, США правила CPSIA і AUS регулювання AS 2432-1991

Габаритні розміри: 8 х 4 х 12,5 см.

Соска пустышка Hevea Planet "Уточка" анатомическая, от 3 месяцев

<p> <b>Анатомическая/ортодонтическая форма соска </b> </p> <p> 3+ (от 3-х месяцев) </p> <p> Пустышки с изображенными на них утятами идеально подойдут как для мальчиков, так и для девочек. Они продаются в стильной  упаковке.Пустышка Hevea Planet со звездочками и луной не содержит ПВХ, BPA, фталатов и искусственных красителей. <br> <br> 100% натуральный каучуковый латекс - экологически чистое производство для людей и планеты. </p> <p> Мягкая и нежная для лица ребенка. Уникально разработанные вентиляционные отверстия. </p> <p> Гигиенический дизайн без швов не дает шансов образованию бактерий. </p> <p> Эргономичная форма бабочки обеспечивает пространство для носа и подбородка </p> <p> Предотвращает вакуум вокруг рта Стильная упаковка для соски Hevea изготовлена ​​из FSC сертифицированной бумаги и идеально подходит для подарков. </p> <p> Название "Гевея" происходит от латинского названия для рода каучуковых деревьев, гевея бразильская. </p> <p> Соответствует стандарту EN1400 ЕС, США правила CPSIA и AUS регулирования AS 2432-1991 </p> <p> Габаритные размеры: 8 х 4 х 12,5 см. </p>

295
5
5
1
100
100
З цим товаром купують

Оберіть мову сайту?


Українська мова | Російська мова