Рус | Укр

Вхід


Кошик: 0 товарів

Рідке мило "Чай і м'ята", з формулою TGA для особливо чутливої шкіри500 мл, Yope

Артикул
- 20202053
Виробник
- Yope
Об`єм
- 500 мл


270 грн.
Очікується поставка
Підписатися

Опис
Чи можуть натуральні рідкі мила YOPE бути ще м'якше для шкіри? Так, якщо додати до них ще більш м'якше миючі складові.

Інноваційності формула TGA - це суміш натуральних, м'яких поверхнево-активних речовин, рекомендованих для миття навіть чутливої ​​шкіри! Мило не впливає на природний ліпідний бар'єр шкіри.

Рідке мило «Чай і м'ята» від популярного польського бренду Yope подбати про сухої і чутливої ​​шкіри, ослабленої від щоденного впливу зовнішніх факторів.
Підходить для щоденного догляду - його збалансований склад надає щадне вплив на шкірний покрив, не провокує сухість і роздратування.

Завдяки зручному дозатора економно витрачається, але навіть невеликої кількості вистачає, щоб створити піну, яка акуратно усуне забруднення і частки себума.
Активна формула мила включає в себе екстракт м'яти і японського зеленого чаю.

Спосіб застосування: невелику кількість засобу перетворити в піну, нанести на шкіру, ретельно змити водою.

Жидкое мыло "Чай и мята", с формулой TGA для особенно чувствительной кожи, 500 мл, Yope

Могут ли натуральные жидкие мыла YOPE быть еще мягче для кожи? Да, если добавить к ним еще более мягкие моющие составляющие.<br /> <br /> Инновационная формула TGA - это смесь натуральных, мягких поверхностно-активных веществ, рекомендованных для мытья даже чувствительной кожи! Мыло не влияет на естественный липидный барьер кожи.<br /> <br /> Жидкое мыло «Чай и мята» от популярного польского бренда Yope позаботиться о сухой и чувствительной кожи, ослабленной от ежедневного воздействия внешних факторов.<br /> Подходит для ежедневного ухода — его сбалансированный состав оказывает щадящее воздействие на кожный покров, не провоцирует сухость и раздражение. <br /> <br /> Благодаря удобному дозатору экономно расходуется, но даже небольшого количества хватает, чтобы создать пену, которая аккуратно устранит загрязнения и частицы себума.<br /> Активная формула мыла включает в себя экстракт мяты и японского зеленого чая.<br /> <br /> Способ применения: небольшое количество средства превратить в пену, нанести на кожу, тщательно смыть водой.

270
5
5
1
100
100
З цим товаром купують

Оберіть мову сайту?


Українська мова | Російська мова