Рус | Укр

Вхід


Кошик: 0 товарів

Засіб для ванної "Французька лаванда", 750 мл, Yope

Артикул
- 20202055
Виробник
- Yope
Об`єм
- 750 мл

Кількість - + шт

215 грн.


Опис
Запах? Квітковий, освіжаючий, елегантний. Як лавандове поле після дощу.

Відрізняється екологічно чистими рослинними миючими інгредієнтами включаючи лимонну кислоту та натуральні рослинні екстракти, а також елегантним ароматом лаванди.

Очищає плитку, сантехніку, душові кабіни та крани. Видаляє залишки мила, відкладення кальцію, вапняний наліт та різноманітні органічні та неорганічні плями.
Захищає від забруднення та накопичення мінеральних речовин. Залишає невидиму плівку, яка захищає поверхню від утворювання вапнякових відкладень. Не дряпає і не пошкоджує поверхню.

Безпечний на керамічних, скляних, порцелянових, емалевих, металевих і синтетичних поверхнях.

Спосіб застосування: Розпилити невелику кількість спрею на поверхню. Залишити на декілька секунд, а потім протерти чистою серветкою або змити водою. Не слід застосовувати для очистки поверхонь, що негативно реагують на кислоти (напр. мармур, піщаник, граніт). Рекомендується перевірити засіб у непомітному місці. Продукт не призначений для очистки великих поверхонь.

Інгрідієнти: 5–15% non-ionic surfactants, additives, parfum, preservative (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone)

Средство для ванной "Французская лаванда", 750 мл, Yope

Запах? Цветочный, освежающий, элегантный. Как лавандовое поле после дождя.<br /> <br /> Отличается экологически чистыми растительными моющими ингредиентами включая лимонную кислоту и натуральные растительные экстракты, а также элегантным ароматом лаванды.<br /> <br /> Очищает плитку, сантехнику, душевые кабины и краны. Удаляет остатки мыла, отложения кальция, известковый налет и различные органические и неорганические пятна.<br /> Защищает от загрязнения и накопления минеральных веществ. Оставляет невидимую пленку, которая защищает поверхность от образованием известняковых отложений. Не царапает и не повреждает поверхность.<br /> <br /> Безопасный на керамических, стеклянных, фарфоровых, эмалевых, металлических и синтетических поверхностях.<br /> <br /> Способ применения: Распылить небольшое количество спрея на поверхность. Оставить на несколько секунд, а затем протереть чистой салфеткой или смыть водой. Не следует применять для очистки поверхностей негативно реагируют на кислоты (напр., Мрамор, песчаник, гранит). Рекомендуется проверить средство в незаметном месте. Продукт не предназначен для очистки больших поверхностей.<br /> <br /> Ингредиенты: 5-15% non-ionic surfactants, additives, parfum, preservative (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone)

215
5
5
1
100
100
З цим товаром купують

Оберіть мову сайту?


Українська мова | Російська мова