Рус | Укр

Вхід


Кошик: 0 товарів

Засіб для миття підлоги "Бамбук", 1 л, Yope

Артикул
- 20332054
Виробник
- Yope
Об`єм
- 1000 мл


240 грн.
Очікується поставка
Підписатися

Опис
Засіб для миття підлоги і твердих поверхонь будь-якого типу ефективно видаляє бруд, пил, жир та інші забруднення Відрізняється яскравим ароматом бамбуку та екологічно чистими очисними складниками для безпечного видалення бруду без шкоди для поверхонь.

Рекомендується для підлоги з твердих порід дерева та паркету, лінолеуму, теракоти, стільниць і столів з дерева, дверей, віконних рам та каменю, включаючи мармур та граніт.

Сертифікований Ecolabel, веганський і безпечний для всієї родини.

Спосіб застосування: Розчинити 70 мл засобу в 6л теплої води при нормальному забрудненні. При сильних забрудненнях використовувати засіб у нерозчиненому вигляді. Нанести на поверхню, залишити на 5 хвилин, потім витерти вологою ганчіркою або губкою. Не змішувати з іншими продуктами. Правильне дозування рідини зменшує витрати.


Інгрідієнти: <5% anionic surfactants, <5% non-ionic surfactants, preservative (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), parfum

Средство для мытья пола &quot;Свежий бамбук&quot;, 1 л, Yope

Средство для мытья пола и твердых поверхностей любого типа эффективно удаляет грязь, пыль, жир и прочие загрязнения Отличается ярким ароматом бамбука и экологически чистыми очистными составляющими для безопасного удаления грязи без вреда для поверхностей.<br /> <br /> Рекомендуется для пола из твердых пород дерева и паркета, линолеума, терракоты, столешниц и столов из дерева, дверей, оконных рам и камня, включая мрамор и гранит.<br /> <br /> Сертифицированный Ecolabel, веганский и безопасный для всей семьи.<br /> <br /> Способ применения: Растворить 70 мл средства в 6л теплой воды при нормальном загрязнении. При сильных загрязнениях использовать средство в нерастворенном виде. Нанести на поверхность, оставить на 5 минут, затем вытереть влажной тряпкой или губкой. Не смешивать с другими продуктами. Правильная дозировка жидкости уменьшает расходы.<br /> <br /> <br /> Ингредиенты: &lt;5% anionic surfactants, &lt;5% non-ionic surfactants, preservative (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), parfum

240
5
5
1
100
100
З цим товаром купують

Оберіть мову сайту?


Українська мова | Російська мова