Рус | Укр

Вхід


Кошик: 0 товарів

Засіб для миття підлоги "Французька лаванда", 1 л, Yope

Артикул
- 20202054
Виробник
- Yope
Об`єм
- 1000 мл

Кількість - + шт

240 грн.


Опис
Засіб для миття підлоги і твердих поверхонь будь-якого типу ефективно видаляє бруд, пил, жир та інші забруднення Відрізняється яскравим ароматом зеленого чаю та екологічно чистими очисними складниками для безпечного видалення бруду без шкоди для поверхонь.

Рекомендується для підлоги з твердих порід дерева та паркету, лінолеуму, теракоти, стільниць і столів з дерева, дверей, віконних рам та каменю, включаючи мармур та граніт.

Сертифікований Ecolabel, веганський і безпечний для всієї родини.


Спосіб застосування: Розчинити 70 мл засобу в 6л теплої води при нормальному забрудненні. При сильних забрудненнях використовувати засіб у нерозчиненому вигляді. Нанести на поверхню, залишити на 5 хвилин, потім витерти вологою ганчіркою або губкою.


Інгрідієнти: <5% anionic surfactants, <5% non-ionic surfactants, preservative (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), parfum

Средство для мытья пола &quot;Французская лаванда&quot;, 1 л, Yope

Средство для мытья пола и твердых поверхностей любого типа эффективно удаляет грязь, пыль, жир и прочие загрязнения Отличается ярким ароматом зеленого чая и экологически чистыми очистными составляющими для безопасного удаления грязи без вреда для поверхностей.<br /> <br /> Рекомендуется для пола из твердых пород дерева и паркета, линолеума, терракоты, столешниц и столов из дерева, дверей, оконных рам и камня, включая мрамор и гранит.<br /> <br /> Сертифицированный Ecolabel, веганский и безопасный для всей семьи.<br /> <br /> <br /> Способ применения: Растворить 70 мл средства в 6л теплой воды при нормальном загрязнении. При сильных загрязнениях использовать средство в нерастворенном виде. Нанести на поверхность, оставить на 5 минут, затем вытереть влажной тряпкой или губкой.<br /> <br /> <br /> Ингредиенты: &lt;5% anionic surfactants, &lt;5% non-ionic surfactants, preservative (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), parfum

240
5
5
1
100
100
З цим товаром купують

Оберіть мову сайту?


Українська мова | Російська мова