Рус | Укр

Вхід


Кошик: 0 товарів

Спрей для кухні від жиру, для плит / духовок / витяжок і робочої поверхні, Ekos, 750 мл

Виробник
- Ekos
Об`єм
- 750 мл


255 грн.
Очікується поставка
Підписатися

Опис
Італійський засіб для боротьби з жиром на кухні - екологічно чистий продукт, сертифікований ICEA, особливо підходить для очищення духовок і твердих поверхонь.
До його складу входять поверхнево-активні речовини, отримані з рослинної сировини, отриманої з поновлюваних джерел, щоб гарантувати захист навколишнього середовища і здоров'я людини, що використовує продукт.
Продукт не містить синтетичних ароматизаторів, барвників, SLES, EDTA, ізотіазолінона хлору і речовин тваринного походження.

- Продукт Eco Detergent сертифікований Icea під номером 001 EC 006.
- Зареєстровано в The Vegan Society Uk

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ:
Обприсніть безпосередньо на поверхню що буде оброблятися, залиште діяти на кілька хвилин і протріть чистою тканиною.
Ідеально підходить для духовок, робочих поверхонь, кухонного обладнання, витяжок, а також для очищення предметів, що контактують з дитиною (стільчик для годування).

Склад: Aqua (Water), Citric Acid, Caprylyl / Capryl Glucoside, Sodium Citrate, Sodium C8-C10 Alkyl Sulfate, Mentha Arvensis Herb Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil.

Спрей для кухни от жира, для плит/духовок/вытяжек и рабочей поверхности, Ekos, 750 мл

255
5
5
1
100
100

Итальянское средство для борьбы с жиром на кухне - экологически чистый продукт, сертифицированный ICEA, особенно подходящий для очистки духовок и твердых поверхностей.
В его состав входят поверхностно-активные вещества, полученные из растительного сырья, полученного из возобновляемых источников, чтобы гарантировать защиту окружающей среды и здоровье человека, использующего продукт.
Продукт не содержит синтетических ароматизаторов, красителей, SLES, EDTA, изотиазолинона хлора и веществ животного происхождения.

- Продукт Eco Detergent сертифицирован Icea под номером 001 EC 006.
- Зарегистрировано в The Vegan Society Uk

КАК ИСПОЛЬЗОВАТЬ
Распылите средство непосредственно на обрабатываемую поверхность, оставьте действовать на несколько минут и протрите чистой тканью.
Идеально подходит для духовок, рабочих поверхностей, кухонного оборудования, вытяжек, а также для очистки предметов, контактирующих с ребенком (стульчик для кормления).

Состав: Aqua (Water), Citric Acid, Caprylyl/Capryl Glucoside,  Sodium Citrate, Sodium C8-C10 Alkyl Sulfate, Mentha Arvensis Herb Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil.

З цим товаром купують

Оберіть мову сайту?


Українська мова | Російська мова