Рус | Укр

Вхід


Кошик: 0 товарів

Лосьйон для тіла дитячий, без запаху, Eco by Naty, 200 мл

Артикул
- 0021
Виробник
- Naty
Характеристики
- Еко лосьйон Naty. М'яко живить шкіру. Косметика Naty - натуральний продукт, сприятливо впливає на здоров'я малюка і навколишнє середовище.
Об`єм
- 200 мл

Кількість - + шт

490 грн.


Опис
Органічний дитячий лосьйон Eco by Naty забезпечує повноцінний догляд за ніжною шкірою малюків. М'який і ніжний, з нейтральним рівнем кислотності. Завдяки легкій текстурі він глибоко проникає вглиб епідермісу, насичуючи шкіру поживними і зволожуючими компонентами. Має ледь відчутний ненав'язливий аромат. Підходить для щоденного застосування. Гіпоалергенний. Можна використовувати і дорослим, і дітям. Має один з найсуворіших органічних екосертіфікатів EcoCert. Містить в складі 98,2% рослинних компонентів, 12,8% з яких вирощені за законами органічного землеробства. Органічний лосьйон для всієї родини Eco by Naty має нейтральний ненав'язливий аромат. Не містить ароматизаторів, мінеральних масел, парабенів, силіконів. Склад багатий маслами, які відповідають за утримання вологи в глибоких шарах шкіри, харчуванні, загоєння дрібних ранок, усунення лущення. Продукція не тестується на тваринах. Упаковка виготовлена ​​з биоразлагаемого цукрової тростини.

Лосьон для тела детский, без запаха, Eco by Naty, 200 мл

Органический детский лосьон Eco by Naty обеспечивает полноценный уход за нежной кожей малышей. Мягкий и нежный, с нейтральным уровнем кислотности. Благодаря легкой текстуре он глубоко проникает вглубь эпидермиса, насыщая кожу питательными и увлажняющими компонентами. Имеет едва уловимый ненавязчивый аромат. Подходит для ежедневного применения. Гипоаллергенный. Можно использовать и взрослым, и детям. Имеет один из строжайших органических экосертификатов EcoCert. Содержит в составе 98,2% растительных компонентов, 12,8% из которых выращены по законам органического земледелия. Органический лосьон для всей семьи Eco by Naty имеет нейтральный ненавязчивый аромат. Не содержит отдушек, минеральных масел, парабенов, силиконов. Состав богат маслами, которые отвечают за удержание влаги в глубоких слоях кожи, питании, заживление мелких ранок, устранение шелушений. Продукция не тестируется на животных. Упаковка изготовлена из биоразлагаемого сахарного тростника.

490
5
5
1
100
100
З цим товаром купують

Оберіть мову сайту?


Українська мова | Російська мова