Рус | Укр

Вхід


Кошик: 0 товарів

Гель для купання немовлят і дітей, без запаху, Eco by Naty 200 мл

Артикул
- 0020
Виробник
- Naty
Характеристики
- Еко гель для душу Naty. Ідеальна м'якість і турбота. Косметика Naty - натуральний продукт, сприятливо впливає на здоров'я малюка і навколишнє середовище.
Об`єм
- 200 мл

Кількість - + шт

300 грн.


Опис
Органічний гель для душу Eco by Naty підходить для догляду за ніжною шкірою навіть новонароджених малюків. Унікальна формула продукту містить рослинні компоненти, які не тільки ефективно очищають, але і забезпечують глибоке зволоження, не порушуючи природний кислотно-лужний баланс дитячої шкіри. М'яка піниста текстура забезпечує делікатний догляд, забезпечує повноцінний захист від негативного зовнішнього впливу. Не містить агресивних ПАР, ароматизаторів, силіконів, мінерального масла. Основа гелю для душу Eco by Naty - екстракт листя алое, який надає на шкіру бактерицидну, заспокійливу, протизапальну і ранозагоювальну дію. Використання даного засобу сприяє загоєнню дрібних ранок і тріщин. Гіпоалергенний, не провокує появу подразнень. Має сертіфікатOKBuobased і один з найсуворіших еко-сертифікатів EcoCert. Складається з 99,4% натуральних компонентів, 12,1% з яких вирощені за законами органічного землеробства. Чи не тестується на тваринах. Упаковка виготовлена ​​з биоразлагаемого цукрової тростини.

Гель для купания младенцев и детей, без запаха, Eco by Naty 200 мл

Органический гель для купания Eco by Naty подходит для ухода за нежной кожей даже новорожденных малышей. <br /> <br /> Уникальная формула продукта включает растительные компоненты, которые не только эффективно очищают, но и обеспечивают глубокое увлажнение, не нарушая естественный кислотно-щелочной баланс детской кожи. Мягкая пенистая текстура обеспечивает деликатный уход, обеспечивает полноценную защиту от негативного внешнего воздействия.<br /> <br /> Не содержит агрессивных ПАВ, отдушек, силиконов, минерального масла.<br /> <br /> Основа геля для душа Eco by Naty – экстракт листьев алоэ, оказывающий на кожу бактерицидное, успокаивающее, противовоспалительное и ранозаживляющее воздействие. Использование данного средства способствует заживлению мелких ранок и трещинок. Гипоаллергенный, не провоцирует появление раздражений.<br /> <br /> Имеет сертификат OKBuobased и один из строжайших эко-сертификатов EcoCert. Состоит из 99,4% натуральных компонентов, 12,1% из которых выращены по законам органического земледелия. Не тестируется на животных. Упаковка изготовлена из биоразлагаемого сахарного тростника.

300
5
5
1
100
100
З цим товаром купують

Оберіть мову сайту?


Українська мова | Російська мова