Рус | Укр

Вход

Корзина: 0 товаров

Средство для удаления пятен и запаха Friendly Organic 250 мл

Артикул
- 007411
Объем
- 250 мл
Производитель
- Friendly organic


135 грн.
Ожидается поставка
Сообщить о поступлении

Описание
Хорошо взболтать перед использованием.
Для удаления пятен: нанесите непосредственно на пятно и подождите 5 минут. Затем постирайте со средством. Для удаления пятен на ковре: нанесите непосредственно на пятно, оставьте на 5 минут и протрите тщательно губкой. Если пятно не исчезает - повторите и замочите на ночь. Для пола: нанесите непосредственно на пятно и тщательно протрите губкой. Перед нанесением – проведите тест в неприметной области на тканях / поверхности перед использованием для устойчивости окраски. Для удаления запахов: нанесите непосредственно к источнику запаха, и замочите на ночь. Если запах не удается устранить, повторите еще раз. Не разбавляйте средство и не используйте другие чистящие средства.
Рекомендации:
Струсіть продукт перед використанням.
 Плями на білизні: Нанесіть прямо на пляму і почекайте п'ять хвилин. Потім виперіть з миючим засобом для білизни Friendly Organic®. Плями на тканинах і килимах: Нанесіть прямо на пляму. Зачекайте п'ять минути і ретельно витріть чистою тканиною. Якщо плями залишаться, знову нанесіть засіб і залиште на ніч.
 Підлоги: Нанесіть прямо на пляму і ретельно витріть чистою тканиною. Перед використанням перевірте міцність забарвлення, завдавши засіб на непомітну частину тканини / поверхні.
 Неприємний запах: нанесіть прямо на джерело запаху і залиште на ніч. Якщо запах не пропаде, нанесіть заново на більш широку площу. Чи не розбавляйте продукт і не використовуйте спочатку інші миючі засоби.
Інгредієнти:
Очищена вода, етанол (отриманий з кукурудзи), ферменти, * ПАР рослинного походження (<5% неіонний), натуральне лимонне масло, лімонен.
*Не містить SLS (Лаурилсульфат натрію) або SLES (Лауретсульфат натрію)

Средство для удаления пятен и запаха Friendly Organic 250 мл

Хорошо взболтать перед использованием.<br> Для удаления пятен: нанесите непосредственно на пятно и подождите 5 минут. Затем постирайте со средством. Для удаления пятен на ковре: нанесите непосредственно на пятно, оставьте на 5 минут и протрите тщательно губкой. Если пятно не исчезает - повторите и замочите на ночь. Для пола: нанесите непосредственно на пятно и тщательно протрите губкой. Перед нанесением – проведите тест в неприметной области на тканях / поверхности перед использованием для устойчивости окраски. Для удаления запахов: нанесите непосредственно к источнику запаха, и замочите на ночь. Если запах не удается устранить, повторите еще раз. Не разбавляйте средство и не используйте другие чистящие средства.<br> <b>Рекомендации:</b><br> Струсіть продукт перед використанням. <br>  Плями на білизні: Нанесіть прямо на пляму і почекайте п'ять хвилин. Потім виперіть з миючим засобом для білизни Friendly Organic®. Плями на тканинах і килимах: Нанесіть прямо на пляму. Зачекайте п'ять минути і ретельно витріть чистою тканиною. Якщо плями залишаться, знову нанесіть засіб і залиште на ніч. <br>  Підлоги: Нанесіть прямо на пляму і ретельно витріть чистою тканиною. Перед використанням перевірте міцність забарвлення, завдавши засіб на непомітну частину тканини / поверхні. <br>  Неприємний запах: нанесіть прямо на джерело запаху і залиште на ніч. Якщо запах не пропаде, нанесіть заново на більш широку площу. Чи не розбавляйте продукт і не використовуйте спочатку інші миючі засоби. <br> <b>Інгредієнти:</b><br> Очищена вода, етанол (отриманий з кукурудзи), ферменти, * ПАР рослинного походження (&lt;5% неіонний), натуральне лимонне масло, лімонен. <br> *Не містить SLS (Лаурилсульфат натрію) або SLES (Лауретсульфат натрію)

135
5
5
1
100
100
С этим товаром покупают

© 2019 Экочадо